Przed rokiem było 10. miejsce, teraz Jacek Ciełuszecki uplasował się w Round The Lakes na jeszcze wyższej, czwartej pozycji.

Czwarty w Poole

Bieg odbył się tradycyjnie w drugim dniu Bożego Narodzenia. W angielskim Poole na linii startu stanęło grubo ponad 300 zawodników. Wśród nich po raz kolejny znalazł się Jacek Ciełuszecki, szczytnianin pracujący obecnie na Wyspach Brytyjskich. Startujący mieli do pokonania 10 km. Nasz biegacz był o 5 sekund szybszy niż w poprzedniej edycji imprezy. Uzyskał czas 33, 33 min. Pozwoliło mu to zająć 4. miejsce. Do zwycięzcy, Anglika Toma Mersona, stracił niespełna 2 min.

Warto dodać, że każdy, kto ukończył bieg, w nagrodę otrzymał butelkę szampana, z pewnością przydatną podczas nocy sylwestrowej.