Reprezentacja SP 6 wywalczyła awans do finału Mistrzostw Województwa w Minipiłce Siatkowej 4-osobowej.

W turnieju półfinałowym, który odbył się w Ełku, uczestniczyły 4 zespoły. Szczytnianie przegrali 1:2 z Mrągowem i pokonali po 2:1 swoich rówieśników z Gołdapi i Ełku. Do finału awansowali z 2. miejsca. O miano najlepszej drużyny województwa powalczą z pięcioma zespołami. - Poziom był bardzo wyrównany – orzeka opiekunka szczycieńskiej ekipy Anna Rybińska. - Jeszcze nigdy nie mieliśmy pierwszego miejsca w turnieju półfinałowym. Liczymy na medal. Chłopcy prezentują wysoki poziom.

Reprezentacja SP 6 występowała w składzie: Radosław Krzewski, Gabriel Sachajczuk, Maciej Olbryś, Dominik Maciejewski, Mateusz Łada, Jakub Tąpała, Jakub Kondrat, Wiktor Nasierowski, Sebastian Nitka, Piotr Jemielita.