Wojownicy szczycieńskiej Katany wracali w dobrych humorach z Żyrardowa.

Wojownicy w Żyrardowie
Gaspar Święciński został najlepszym zawodnikiem Ligi

W zawodach z serii Dziecięcej Ligi Grapplingowej - Young Grapplers, będących jednocześnie Mistrzostwami Polski udział wzięli: Igor Szatkowski, Gaspar Święciński, Tymoteusz Stachula, Antoni Skowroński, Ksawery Ochenkowski, Dominik Szczerbo i Marcel Kobylas. Po zaciętych walkach zdobyli łącznie 3 złote medale, 3 srebrne i 1 brązowy. Mistrzami Polski w Żyrardowie zostali również Tymoteusz Stachula (42 kg) i Igor Szatkowski (67 kg). Na drugim stopniu podium zameldował się Marcel Kobylas (23 kg), Antoni Skowroński (60 kg) i Dominik Szczerbo. Na najniższym stopniu podium uplasował się Ksawery Ochenkowski (28 kg).

Tak dobre indywidualne osiągnięcia poszczególnych zawodników pozwoliły na zajęcie II miejsca w drużynowej klasyfikacji.

Pierwsze miejsce i tytuł niepokonanego w III sezonie Dziecięcej Ligi Grapplinowej przypadł Gasparowi Święcińskiemu. Zawodnik wagi 50 kg wygrał wszystkie 6 turniejów, za co został odznaczony statuetką najlepszego wojownika ligi.