Trwają rozgrywki szczycieńskiej ligi piłki halowej.

I liga

Żubr – GKS Rozogi 3:1 (1:1), Wałpusza 07 – Gwardia Jarka 3:3 (1:2)

II liga

Gieksa – John-Deere Orzyny 2:5 (2:1), Przyszli pograć – FM Bravo 2:7 (1:2), FC Chlorothinaikos – FC Faza 4:6 (1:2), Wałpusza II 07 – Wiecznie młodzi 3:2 (3:1).

III liga

CETCO – Rotation Team 6:3 (1:1), Gieksa II – Sportowe Szerszenie 1:1 (1:1), Leśnik – Animal Nutrition Timac Agro 1:3 (1:2), Pażałsta – Plus 40 3:3 (2:1).

IV liga

Olszyny Team – Ja, Ty i Reszta 5:2 (4:1), Ja, Ty i Reszta – WPZ Lemany 4:3 (0:1), UNITED – GOK Świętajno 3:5 (1:2).

Zespół FM Bravo idzie jak burza, pokonując kolejnych rywali. Tym razem wydawało się, że może nie pójść tak łatwo jak w poprzednich meczach, w których drużyna odniosła komplet zwycięstw, aplikując przeciwnikom 39 bramek. W ostatniej kolejce FM Bravo zmierzyło się z wiceliderem II ligi - Przyszli pograć. Do przerwy mecz był stosunkowo wyrównany i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla FM Bravo. Druga połowa to już jednak dominacja dotychczasowego lidera, który strzelił rywalom kolejnych 5 bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:7 dla FM Bravo. Zwycięski zespół umocnił się na pozycji lidera z imponującym bilansem bramkowy 46:13.

W I lidzie na czele tabeli znajduje się ekipa Gwardia Jarka z 3-punktową przewagą na drugim Binsoftem. Warto jednak dodać, że dotychczasowi liderzy rozegrali o dwa mecze więcej od wicelidera.

W III lidze podobnie jak w II doszło do meczu na szczycie. Pierwsza porażkę poniosła drużyna Rotation Team, która przegrała z CETCO 6:3, mimo to utrzymując pozycję lidera. Tabeli IV ligi przewodzi GOK Świętajno z kompletem 9 punktów i przewagą dwóch oczek nad drugim Tylko Futbol.