Z 10 medalami wrócili z Kościerzyny zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate.

Podbili Kościerzynę
Zawodnicy SKKK zdobyli 10 medali

W Mistrzostwach Polski Północnej PFKK wystartowało 210 zawodników z 21 klubów. Zawodnicy szczycieńskiego zespołu zdobyli 10 medali. Dobre indywidualne występy przełożyły się też na wysokie miejsca w klasyfikacji drużynowej. SKKK w KATA zajął 2. miejsce, zaś w KUMITE - 3.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: w kata Wiktor Cymerman oraz w kumite Emilia Gwiazda, Krystian Grzegorczyk. Jan Rogala kolejny raz udowodnił, że nieprzypadkowo znalazł się na macie i dwukrotnie stanął na podium, zajmując II miejsce w kumie i III w kata. Doskonale spisali się również Ewa Gołaszewska i Natalia Hajn, obie w kata oraz Natalia Zentarra, Konrad Żelaznowski i Aleksander Orzoł, w konkurencji kumite, zdobywając II miejsca w swoich kategoriach wiekowo-wagowych.